Výherné automaty o superhrdinoch

Zatiaľ čo mnohí komiksoví hrdinovia zažili v posledných rokoch oživenie kvôli ich veľkým rozpočtom a sériám, stali sa rovnako populárnymi aj na bicích. Vrcholom týchto komiksových automatov je nepochybne rad online hier od Playtech. Primárne zameraný na jedného z najvýznamnejších hrdinov alebo tímov v Marvel Universe, každý kombinuje herné mechanizmy štandardizované v celej ich franšíze. Ale každá hrdinská automatová hra má jedinečné funkcie, ktoré skutočne oživia hry.

Takmer každý aspekt hazardných hier je prezentovaný vo svojej celistvosti. Fanúšikovia viacerých výherných línií sa môžu tešiť na minimálne 20 spôsobov, ako vyhrať, a to často aj viacnásobne, zatiaľ čo tí, ktorí prevádzkujú hry zadarmo, si nájdu niečo, na čo sa majú pozerať.

Hrdinský čas

Jednou z najlepších vlastností žánru hracích automatov je rozmanitosť. Hoci koncept týchto hier je v podstate rovnaký – hlavná postava musí zbaviť svet síl zla – ponuka týchto hier je veľmi odlišná. V zásade môžete nastaviť, aby vaše jazdné pruhy fungovali tak, ako chcete.

Batman

Zatiaľ čo žánre ako Staroveký Egypt sú oveľa mainstreamovejšie, komiksové postavy majú viac kreativity. Napríklad úžasná séria retro automatov Batman od Ash Gaming inšpirovaná televíznym seriálom zo 60. rokov s Adamom Westom v hlavnej úlohe. Patrí medzi ne Batman, The Joker Jewels a obe sú pekne poskladané a plné nostalgie.

Zázračná žena

Zatiaľ čo muži dominujú vo fantasy svete superhrdinských automatov, existuje niekoľko ženských hrdiniek, z ktorých najzreteľnejšia je Wonder Woman. Amaya vydala výherný automat s 50 výhernými líniami založený na heroíne. A okrem Wonder Woman je tu aj možnosť zahrať si Wonder Woman Gold od Bally.

Bolo by spravodlivé povedať, že hlavným dôvodom, prečo tento žáner automatov uchváti toľko hráčov, je únik, ktorý ponúka. S týmito hrami je ľahké zabudnúť na svoje problémy a ponoriť sa do sveta fantázie, kde je všetko možné a všetko nie je také, ako sa zdá. Zatiaľ čo kritici tvrdia, že komiksové postavy prispievajú k infantilizácii spoločnosti, hovorí sa, že fanúšikovia tohto žánru si užívajú zábavu dostupnú v online kasínach.

Super točenia pre superhrdinov

Pre nových zábavných online automatov je Marvel tým najlepším miestom, kde začať. Určite sú predvídateľné – The Avengers sú práve teraz všade naokolo – ale o kvalite hier nemožno pochybovať. Od grafiky po zvuk, od animácie po funkcie, zázraky hracích automatov sú najlepšie na webe. A to sa neobmedzuje len na žáner superhrdinov – platí to pre všetky žánre.

Za zmienku stoja aj transformujúce sa automaty, ktoré majú opäť úžasnú grafiku, ktorá pripomína skôr videohry než video automaty. Bez ohľadu na to, akú hru si vyberiete, môžete si s Mr Gamezom zahrať pre zábavu predtým, ako sa rozhodnete staviť skutočné peniaze.

XMas Party
Hrať
Totems Of Gold
Hrať
Shark’s Bay
Hrať
Santa’s Jackpot
Hrať
Ocean’s Treasures
Hrať
Mistress Of Pyramid
Hrať
Leprechaun’s Gold
Hrať
HalloWin
Hrať