Online Craps

500 € alebo 5 BTC + 180 free spiny
🔒
500 € + 150 free spiny
🔒
100% Až Do 100 € + 100 Roztočení Zadarmo
🔒
craps-about-short

Online kocky

Naša recenzia vám môže pomôcť začať hrať Craps, populárnu kasínovú hru s kockami s rýchlou akciou. Vysvetľuje tiež pravidlá, poskytuje informácie o stávkach vhodných pre každý typ hráča a ponúka vám možnosť zlepšiť si hru hraním bezplatných hier Craps online. Skúste hrať ešte dnes.

Wild Texas
Hrať
Jacks or Better
Hrať
Double Double Bonus
Hrať
Joker Poker
Hrať
Jacks or Better
Hrať
Deuces Wild
Hrať
Bonus Deuces Wild
Hrať
All Aces Poker
Hrať
Aces and Eights
Hrať
Aces and Faces
Hrať
Jacks or Better
Hrať
Aces and Faces
Hrať
Jacks or Better Double Up
Hrať
Casino Hold’em
Hrať
Tens or Better
Hrať
Deuces Wild
Hrať
Three Card Poker
Hrať
Three Card Poker Deluxe
Hrať
Tens or Better 50 Hand
Hrať
Tens or Better 5 Hand
Hrať
Tens or Better 1 Hand
Hrať
Tens or Better 100 Hand
Hrať
Tens or Better 10 Hand
Hrať
Joker Poker 5 Hand
Hrať
Joker Poker 100 Hand
Hrať
Joker Poker 10 Hand
Hrať
Joker Poker 1 Hand
Hrať
Joker Poker 50 Hand
Hrať
Jacks or Better 10 Hand
Hrať
Jacks or Better 1 Hand
Hrať
Jacks or Better 50 Hand
Hrať
Jacks or Better 5 Hand
Hrať
Deuces Wild 5 Hand
Hrať
Jacks or Better 100 Hand
Hrať
Deuces Wild 1 Hand
Hrať
Deuces Wild 50 Hand
Hrať
craps-about

Čo sú online kocky?

Ak chcete hrať kocky, potrebujete dve kocky, stôl a žetóny na stávkovanie. Cieľom je predpovedať hodnotu hodu kockou. Zúčastniť sa môže viacero hráčov, až 20 naraz. Hra pozostáva z kôl, v ktorých sa každý hráč striedavo hádže kockou ako strelec.

Online Craps Terminológie

Jazyk používaný v kocky môže byť pre začiatočníkov mätúci. Ide najmä o rôzne typy stávok, ktoré môžu hráči uzatvárať. Keď sa s týmito stávkami zoznámite, terminológia sa stane zrozumiteľnejšou.

 • Puck

  Ide o disk, ktorý má tlačidlá „zapnúť“/„vypnúť“. Pred stanovením streleckého bodu je normálne „vypnuté“. Zbraň sa potom zapne, keď je určený strelec.

 • Hoďte kockami

  Toto je váš prvý hod kockou.

 • Prirodzený

  Toto je hádzanie, ktorého výsledok je 7 alebo 11. Vyhráva automaticky. Stávky na líniu vyhovenia sú víťazmi, zatiaľ čo stávky, ktoré neprejdú, sú porazené.

 • Nesprávni tipujúci

  Títo hráči vsadili na strelca.

 • Čísla bodov

  toto sú výsledky vyloženého hodu kockou, ktorý nie je 7 alebo 11. Patria sem 4, 5, 8, 9 a 10 Niektoré kasína môžu zvážiť hod 2 alebo 12 ako remíza alebo push. To závisí od pravidiel kasínového stola Craps.

Online hrací stôl

Crap stoly v kasínach môžu mať rôznu dĺžku. Niektoré môžu byť dlhé až 12 stôp, zatiaľ čo iné sú menšie. Maximálny počet hráčov na stôl je 16 a hráči zvyčajne pri hre stoja. Menšie craps stoly však môžu pojať až 8 hráčov. V kamenných kasínach sú určení zamestnanci kasín, ktorí dohliadajú na hru.

Osoba v boxe

Toto je osoba zodpovedná za premenu hotovosti od hráčov na žetóny. Táto osoba dohliada na dealerov a zabezpečuje hladký priebeh hry.

Stickman

sú vždy zodpovední za vyhlasovanie výsledkov kociek. Používajú zakrivenú metlu na zbieranie kociek a pohyb s nimi okolo strelcov.

Strelec

Toto je ten, kto hodí kockou. Všetci hráči môžu strieľať alebo hádzať kockami v kocky. Všetci hráči môžu strieľať alebo hádzať kockami v kocky.

Základní predajcovia

na každej strane boxmana sú pri hre v kocky dvaja predajcovia. Zhromažďujú všetky porazené stávky a vyplácajú všetkých víťazov. Môžu tiež uzatvárať stávky, ktoré je ťažké dosiahnuť v mene hráčov.

Hranie online Craps o skutočné peniaze je jednoduché. Pravidlá sú podobné ako pri fyzickom stole, ale pri stole nie je žiadny personál a vy sa stávate strelcom. Ak chcete umiestniť stávky, jednoducho kliknite na požadované miesto na kocky. Neprepadajte panike, je to jednoduché!

Pravidlá hry Craps pre hranie v online kasíne

Ak s hraním kociek začínate, majte na pamäti, že online verzia hry sa môže výrazne líšiť od verzie hranej vo fyzickom kasíne. Zostavili sme však päť užitočných tipov, ktoré vám pomôžu pôsobiť sebavedome a zručne, keď hodíte kockou v prostredí kasína.

 • Počkajte na voľné miesto pri stole s hrami

  Hra v kocky môže pojať maximálne 20 hráčov a každý hráč má vlastnú policu s žetónmi. Predajcovia sa pri spravovaní stávok spoliehajú na tieto police, takže pred zapojením sa do hry počkajte na voľnú policu.

 • Dodržujte streleckú etiketu

  Ak si chcete užiť hru Craps, jednoducho hádžte kockou a rýchlo uzatvárajte svoje stávky. Vyhnite sa efektným hádkam, ktoré môžete vidieť vo filmoch a televízii, pretože môžu spomaliť hru. Nezabudnite použiť jednu ruku a držať kocky na očiach krupiérom, aby ste sa vyhli obvineniu z podvádzania.

 • Poznajte líniu

  Za políčkom come je pomyselná čiara, na ktorú nemôžete staviť priamo. Namiesto toho musíte požiadať predajcu, aby za vás umiestnil stávky v tejto oblasti alebo v strednej časti. Vyhnite sa naťahovaniu ruky nad hracím stolom a nedotýkajte sa ničoho, čo nesúvisí s vašou stávkou alebo žetónmi.

 • Vsádzajte iba vtedy, keď ich berú dealeri

  Predajcovia v kocky oznámia, kedy sú stávky otvorené počas každého kola. Ak chcete udržať vzrušenie pri stole, je najlepšie staviť, keď na vás prídu dealeri a nezdržiavať hru.

 • Uvedomte si, že môžete vyhrať a prehrať stávky, keď nie ste strelec

  Medzi niektorými hráčmi v kockach panuje nedorozumenie, že ich stávky sa počítajú len vtedy, keď hodia kockami. Avšak v skutočnosti, pokiaľ hráči umiestnili svoje žetóny na stôl, sú aktívnymi účastníkmi hry.

craps-about-img-1

Online stávkovanie na kocky

Aby ste si hru v kocky naplno užili, nie je potrebné, aby ste si zapamätali všetky možné vedľajšie stávky. Pochopenie základných stávok je však kľúčové, pretože väčšina diania v hre sa sústreďuje okolo týchto stávok.

Ak s hraním kocky začínate, môžete staviť na jednotlivé čísla a pri každom hode buď vyhrať alebo prehrať. Keď získate skúsenosti a znalosti o hre, môže byť prospešné vyskúšať zložitejšie stávky, ako napríklad „ukladanie kurzov“, ktoré môžu zohrávať kľúčovú úlohu pri vývoji úspešnej stratégie v kocky.

Tipy na stávkovanie na kocky

Ak ste novým hráčom, ktorý sa zaujíma o hranie kostiek online, v našom sprievodcovi nižšie nájdete užitočné tipy a dozviete sa o bežných chybách, ktorým sa treba vyhnúť.

1

Rozhodnite sa, koľko chcete minúť

Rozhodnite sa, koľko peňazí ste ochotní minúť na kasínovú hru. Odporúčame dodržať svoj rozpočet vrátane všetkých výhier a prehier.

2

Vyberte si hru craps, ktorá vyhovuje vašim herným potrebám

Online kasína ponúkajú rôzne variácie craps vrátane Vegas craps a bank craps. Pred hraním sa uistite, že poznáte všetky rozdiely v pravidlách alebo kurzoch týchto hier. Tieto podrobnosti sú zvyčajne uvedené na stránkach pomocníka alebo výplatných tabuľkách online kasín.

3

Skontrolujte si stávkové limity

Vo väčšine online kasín si hráči môžu upraviť svoje stávkové limity pre hru v kocky. Môžete upraviť stávky na nízke alebo vysoké stávky. Musíte to však urobiť pred začiatkom hry. V online hre v kocky môžete prísť o veľa peňazí.

4

Skontrolujte percento návratnosti hráča (RTP %)

Väčšina online kasín ponúka hry v kostkách so štandardným RTP 98,64 %. Oplatí sa porovnať ostatné online kasína, ak kasíno ponúka nižšie RTP vo svojej online hre v kocky.

5

Uvítacie bonusy sú k dispozícii pre nových hráčov

Uvítacie bonusy ponúkajú online kasína novým hráčom. Tieto bonusy môžete použiť na predĺženie herného času. Zistite, ktoré bonusy môžete nájsť, a použite recenzie kasín, aby ste našli stránky, ktoré tieto výhody poskytujú.
craps-about-img-2

Hlavné tipy na hranie online kocky

Aj keď nie ste expert na kocky, môžete si hru užiť. Existuje však niekoľko vecí, ktoré môžete urobiť, aby ste zvýšili svoje šance na výhru bez toho, aby ste sa museli učiť ďalšie stratégie alebo študovať. Tu je niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu vylepšiť vašu hru v kocky a zabezpečiť si zábavný zážitok, či už hráte v kasíne alebo online.

1

Naučte sa hru skôr, ako sa do nej pustíte

Je dôležité porozumieť pravidlám a stávkam akejkoľvek kasínovej hry, najmä ak je taká zložitá ako kocky. Pred hraním so skutočnými peniazmi si nájdite čas na naučenie sa týchto pravidiel a stávok. Online kasína sú skvelé na cvičenie, pretože ponúkajú hry zadarmo alebo s nízkymi stávkami. Nedávajte domu výhodu, ktorú si nezaslúži!
craps-about-img-3

2

Zachovajte si disciplínu

Kedy je dôležité dodržať vopred stanovený plán. Rozhodnite sa o maximálnej sume, ktorú ste ochotní stratiť počas relácie, a ak toto číslo dosiahnete, opustite hru. Podobne si nastavte cieľovú sumu výhier a po jej dosiahnutí prestaňte hrať, čím si zabezpečíte ziskovú reláciu. Pamätajte, že konzistencia je kľúčová. Aby ste sa vyhli príliš veľkému stávkovaniu na sérii výhier alebo prehier, vytvorte si plán a riaďte sa ním ešte predtým, než začnete hrať. Ak sa začnete odkláňať od svojho plánu, dajte si pauzu od hry. Pri všetkých typoch hazardných hier je dôležité držať sa svojej stávkovej stratégie, najmä v rýchlo sa rozvíjajúcej hre v kocky, kde je ľahké stratiť prehľad o svojich stávkach. Pri osobnom hraní vás môže nadšenie stola a ostatných hráčov povzbudiť k riskantným krokom, ktoré by mohli viesť k negatívnemu výsledku.

3

Zamerajte sa na bezplatnú zábavu

Aj keď to môže znieť ako varovanie od vašej matky alebo plagát týkajúci sa hazardných hier, je dôležité pochopiť, že hazardné hry by mali byť zábavnou činnosťou. Ak sa venujete hazardným hrám za iným účelom, ako je zábava a zábava, je vhodné nájsť si nový koníček. Aj keď je prirodzené dúfať, že pri hraní hazardných hier vyhráte, nikdy by ste nemali predpokladať, že vyhráte vždy. Neodporúča sa využívať hazardné hry ako prostriedok na pokrytie účtov alebo dosiahnutie finančných cieľov. Dôležité je hazardovať len s peniazmi, ktoré si môžete dovoliť prehrať bez nepohodlia a negatívnych emócií. Hoci hazardné hry môžu byť vzrušujúce a vzrušujúce, uprednostňujte zábavu a držte sa svojich vopred stanovených obmedzení.
heroicons_device-phone-mobile

Mobilné online kocky

Online kocky za skutočné peniaze sú skvelou voľbou pre mobilné hazardné hry vďaka svojej vzrušujúcej hre a skutočnosti, že každé kolo je krátke. Naše dôveryhodné kasína s kostkami ponúkajú možnosť hrať na obľúbených zariadeniach, ako sú iPhone, iPad, Android a Windows Phone.

Vďaka HTML5 môžete teraz hrať kasínové hry na svojom mobilnom telefóne alebo tablete prístupom na ich mobilné stránky. Stránky sa okamžite prispôsobia vášmu zariadeniu a zaistia pôsobivú grafiku a výkon. Ak hľadáte ešte vyššiu kvalitu, môžete si stiahnuť aplikáciu kasína so skutočnými peniazmi za pár minút. To vám umožní hrať kocky a iné hry na telefóne alebo tablete.

Záver

Craps ponúka rôzne možnosti stávkovania, pričom niektoré majú vysoké šance na výhru veľkého množstva peňazí. Hoci neexistuje žiadny spoľahlivý spôsob, ako ovládať kocky, existujú osvedčené techniky na zlepšenie vašich šancí na výhru a zvýšenie bankrollu. S toľkými dostupnými možnosťami je dôležité vybrať si tie najlepšie stávky, ktoré vyhovujú vášmu štýlu hry.

Hranie kociek sa môže zdať náročné vzhľadom na vzhľad stola, ale je to jedna z najjednoduchších kasínových stolových hier. Naše online kasína navyše ponúkajú jednoduché pokyny, ktoré vám pomôžu pochopiť, ako hrať. Zaregistrujte sa teraz a vychutnajte si zábavu v podobe kocky.

XMas Party
Hrať
Totems Of Gold
Hrať
Shark’s Bay
Hrať
Santa’s Jackpot
Hrať
Ocean’s Treasures
Hrať
Mistress Of Pyramid
Hrať
Leprechaun’s Gold
Hrať
HalloWin
Hrať