Výherné automaty na ovocie

Každý má rád ovocie. Pomaranče, hrozno, banány, jablká, všetko. Ovocie dobre chutí, dobre vyzerá, uhasí smäd a teraz vám môže priniesť aj nejaké peniaze. Keď už hovoríme o kasínových hrách, hracie automaty sú prvá vec, ktorá prichádza s ovocím. Keď sa éra hazardných hier len začínala, tieto 3 valcové automaty boli pre hráčov jedinou možnosťou. Najprv boli dostupné len v baroch a kasínach na pevnine, potom sa presunuli online a odvtedy sa veci zmenili.

Hrajte automaty zadarmo

Vyskúšajte najlepší ovocný automat Sizzling Hot a hrajte zadarmo bez registrácie. Teraz už nemusíte chodiť do najbližšieho baru alebo kasína, aby ste si zahrali automaty s ovocím, pretože internet je ich doslova plný. Každý poskytovateľ kasín, od malého, neznámeho start-upu až po veľké hazardné spoločnosti, má vo vrecku niekoľko hracích automatov.

Prečo sú tieto hry také populárne?

Po prvé, hracie automaty sa hrajú jednoducho. Pokročilých funkcií nie je veľa a je nepravdepodobné, že by ste našli automat so stovkami výherných línií a zložitými bonusovými kolami. Takže toto je zábavný spôsob, ako začať hrať automaty, ak neviete, ako to funguje. Po druhé, sú ideálne pre nostalgických hráčov, ktorí hrajú v kasíne už dlho. S online automatom sa môžete vrhnúť do starých dobrých čias bez toho, aby ste opustili svoj výkonný počítač alebo smartfón. Napokon, hracie automaty sú jednoducho skvelé. Svetlé a šťavnaté ovocie ako herné symboly robí hru zábavnou a zábavnou a môžete ľahko hrať celé hodiny.

Typy hracích automatov na ovocie

V zbierkach poskytovateľov hier možno nájsť dva typy hracích automatov. Prvým je známy klasický automat s 3 valcami a viacerými výhernými líniami. Tieto hry sa v skutočnosti nelíšia od jedného vývojára kasínového softvéru k druhému, ale existuje niekoľko hier, ktorým odporúčame venovať osobitnú pozornosť. Tie obsahujú:

  • Horúca šanca od Novomatic;
  • Mystery Joker od PlaynGo;
  • Klasické ovocie z hry 1×2.

Ak vás veľmi nebavia hry zo starej školy a preferujete niečo modernejšie, mali by ste vyskúšať druhý typ ovocných automatov – ovocné video automaty. Tieto hry majú zvyčajne 5 valcov, pokročilú HD grafiku a animácie, množstvo špeciálnych funkcií a bonusové kolá. Stále však majú vaše obľúbené ovocie ako herné symboly. Či už si vyberiete klasické alebo video automaty, určite si ich užijete, najmä ak sa vám pošťastí vyhrať ovocné ceny.

Kde môžem hrať automaty?

Ovocie môžete hrať v kasíne s bezplatnými automatmi pre zábavu nižšie alebo o skutočné peniaze v jednom z kasín, ktoré pre vás náš tím starostlivo vybral. Všetky najnovšie výherné automaty sú uvedené nižšie a môžete si ich zahrať ako prvé. Skúste svoje šťastie a túto jeseň si zahrajte skvelé automaty!

XMas Party
Hrať
Totems Of Gold
Hrať
Shark’s Bay
Hrať
Santa’s Jackpot
Hrať
Ocean’s Treasures
Hrať
Mistress Of Pyramid
Hrať
Leprechaun’s Gold
Hrať
HalloWin
Hrať