3D hracie automaty

Videografika je požiadavka na zobrazovaciu technológiu, ktorá predstavuje veci v troch rozmeroch. To potvrdzuje moje presvedčenie, že všetky 3D sloty sú video sloty. Dajú sa však všetky sloty považovať za 3D hry?

Prvým veľkým vynálezom v automatovom priemysle po klasických automatoch bol nástup videohier. Najstaršie automaty boli obrovským zlepšením oproti klasickým troj a päťvalcovým automatom. V porovnaní s dnešnými graficky pokročilými možnosťami sú však primitívne. Porovnajte jeden z dnešných 3D automatov s jednou z prvých videohier.

Keď sa pokúsite nájsť vlastnú definíciu technológie hracích automatov, narazíte na problém: tie isté slová znamenajú pre rôznych ľudí rôzne veci. Je napríklad možné vložiť znamienko rovnosti medzi video automaty a 3D hry? Môžete nájsť ľudí, ktorí nesúhlasia s tým, že sú jedno a to isté.

Odporúčame hrať Sizzling Hot zadarmo bez registrácie na našej stránke.

Je jasné, že ide o dva úplne odlišné systémy. Žiadny z raných video automatov si nikdy nepomýlite so súčasnými 3D hracími automatmi.

Zápletka 3D hracích automatov?

Väčšina 3D automatov má zabudovaný príbeh. Pri hraní postupujete príbehom. Dosiahnete rôzne herné ciele, aby ste napredovali. Hráči investujú do príbehu, jednej z najchytrejších vecí, ktoré kasína urobili so svojimi hracími automatmi. Väčšina príbehov vyžaduje, aby ste dosiahli určité ciele a postúpili na ďalšiu úroveň.

Ako fungujú?

Nedávno som hral 3D automat podľa detektívky. Mal som vyšetrovať vraždu. Aby ste postúpili do ďalšieho kola hry, musíte odomknúť tri rôzne úrovne. Pred odomknutím tretej úrovne mi došli peniaze. Ale verím, že po prvom úspešnom vyšetrovaní boli ďalšie roviny.

Takto fungujú príbehové sloty: na dokončenie všetkých úrovní musíte investovať veľa hodín hrania a veľa peňazí. Hra, ktorú som hral, bola založená na koncepte stolovej hry The Track. Každých päť minút v hre môžete vykonať špeciálne zatočenia, aby ste našli stopy. Jedna úroveň vyžaduje, aby ste našli stopy ukazujúce na vražednú zbraň. Ďalší level bol venovaný hľadaniu miesta, kde k vražde došlo. Stopy tretej úrovne ukazovali na vraha.

Točenie, ktoré poskytovalo stopy v jednej z troch úrovní, bolo spustené náhodne počas štandardnej hry. Raz som mal len jedno špeciálne točenie, inokedy sedem.

Nehral som dosť, ale myslím si, že každých päť minút sa točia v priemere tri alebo štyri točenia. Trvalo mi asi tri špeciálne otáčky, kým som dal všetky nástroje dokopy.

Kasínové bonusy Hra má aj špeciálne bonusové kolá, v ktorých sú bezplatné zatočenia. Pri spustení bonusového kola si vyberáte medzi podozrivými. Každý podozrivý dáva ďalšie bonusy za točenia zadarmo.

Hra je šikovne navrhnutá tak, aby hrala až do ďalšieho bonusového kola. Hráč sa nevzdá, kým sa neodomknú všetky úrovne. Je to všetko o využití vašich psychologických potrieb a túžob, aby vás motivovali, aby ste pokračovali v hre.

Čím dlhšie automat hráte, tým viac peňazí od vás kasíno v priemere dostane. Ako pri každej kasínovej hre, aj hracie automaty majú očakávanú návratnosť kasína v prepočte na dolár.

XMas Party
Hrať
Totems Of Gold
Hrať
Shark’s Bay
Hrať
Santa’s Jackpot
Hrať
Ocean’s Treasures
Hrať
Mistress Of Pyramid
Hrať
Leprechaun’s Gold
Hrať
HalloWin
Hrať