Online Ruleta

500 € alebo 5 BTC + 180 free spiny
🔒
500 € + 150 free spiny
🔒
100% Až Do 100 € + 100 Roztočení Zadarmo
🔒
0-02-05-f665d96da0e043ff2e7ef569eae50f0080a6d46a5f4cb56c44be1af3f9f8df1f_51eaf4e05af5cb9b-removebg-preview-1

Ruleta online

Pozývame do sveta online živej rulety v online kasínach! Čaká na vás táto napínavá lotéria plná rotujúceho kolesa a hádzania loptičky, ktorá využíva prísľub radosti a bohatstva. Vďaka technológii ponúkajú online kasína autentický a pohlcujúci zážitok z hrania na počítači, ktorý vám prináša príťažlivosť živého ruletového stola priamo na dosah ruky.

Môžete ľahko hrať online, ak ste skúsený hráč hľadajúci vzrušenie alebo úplne nový hráč, ktorý chce vyskúšať ruletu. Je to bezproblémový spôsob, ako si užiť túto tradičnú hru. Umožnite nám vyskúšať si online ruletu navzájom a zažiť vzrušujúcu možnosť výhry obrovských výhier jednoduchým jedným otočením.

Wild Texas
Hrať
Jacks or Better
Hrať
Double Double Bonus
Hrať
Joker Poker
Hrať
Jacks or Better
Hrať
Deuces Wild
Hrať
Bonus Deuces Wild
Hrať
All Aces Poker
Hrať
Aces and Eights
Hrať
Aces and Faces
Hrať
Jacks or Better
Hrať
Aces and Faces
Hrať
Jacks or Better Double Up
Hrať
Casino Hold’em
Hrať
Tens or Better
Hrať
Deuces Wild
Hrať
Three Card Poker
Hrať
Three Card Poker Deluxe
Hrať
Tens or Better 1 Hand
Hrať
Tens or Better 50 Hand
Hrať
Tens or Better 5 Hand
Hrať
Tens or Better 10 Hand
Hrať
Tens or Better 100 Hand
Hrať
Joker Poker 5 Hand
Hrať
Joker Poker 100 Hand
Hrať
Joker Poker 10 Hand
Hrať
Joker Poker 1 Hand
Hrať
Joker Poker 50 Hand
Hrať
Jacks or Better 10 Hand
Hrať
Jacks or Better 1 Hand
Hrať
Jacks or Better 50 Hand
Hrať
Jacks or Better 5 Hand
Hrať
Deuces Wild 5 Hand
Hrať
Jacks or Better 100 Hand
Hrať
Deuces Wild 100 Hand
Hrať
Deuces Wild 10 Hand
Hrať
0-02-05-a04c422b982eebe851225628ab4871976a4818774548791128b42f7d2dde23e0_fc8a1264243f642d-removebg-preview

Čo je online ruleta?

Hranie online rulety pripomína ponorenie sa do hazardných hier, ale s niekoľkými rozdielmi. Pravidlá hry zahŕňajú umiestnenie banky na výsledok otáčajúceho sa kolieska s 37 (európska verzia) alebo 38 (americká verzia) vreckami, ktoré sú zafarbené buď na červeno alebo čierno, s pridanou jednou alebo dvoma vreckami šetrnými k životnému prostrediu. Stránky online kasín, okrem rulety s online dealermi, používajú na roztočenie kolesa generátory náhodných čísel (RNG) a nie ľudského krupiéra.

Hra obsahuje otočné koliesko a malú guľu. Hráči môžu vložiť banku na jedno alebo viac čísel, farbu, alebo ak je číslo zvláštne a párne. Výherné číslo sa vyberie podľa toho, kde kolo skončí. Výplaty sú vypočítané podľa pravdepodobnosti výberu hráča.

Výhody online rulety

Ruleta, jedna z najstarších kasínových hier na svete, zostáva preferovanou možnosťou medzi hráčmi na celom svete, vrátane tých, ktorí hrajú online. Napriek svojmu počiatočnému zložitosti je hra základná a zaujímavá a poskytuje vysokú možnosť výhry značných súm, najmä pri stávkovaní na jednotlivé čísla. Prístupnosť videohry tiež prispela k jej príťažlivosti.

Online ruleta je videohra, ktorú môže hrať každý, bez ohľadu na úroveň zručností. Či už ste nováčik alebo skúsený hráč s obľúbenou metódou alebo číslom, užijete si prémiovú zábavu, ktorú táto hra využíva.

V online kasínach po celom svete sú preferované mnohé druhy online rulety, vrátane široko známych európskych a tiež amerických variácií. S týmto výberom by ste mali byť schopní objaviť ruletu, ktorá vyhovuje vašim zábavným preferenciám.

secrets-g737d4b4b3_1280-removebg-preview-2-1

Cvičte ruletu zadarmo

Naša stránka ponúka bezplatné kasínové ruletové hry, ktoré môžu hráči hrať bez stávkovania skutočných peňazí. To je prínosom pre hazardné hry tým, že priťahuje nových hráčov, ako aj pre hráčov tým, že im umožňuje zistiť pravidlá a rozvíjať svoje ruletové stratégie bez toho, aby riskovali svoje peniaze. Na rozdiel od online hazardné hry len zriedka poskytujú hry zadarmo.

Varianty online rulety

V ponuke je niekoľko variácií rulety. Väčšina hráčov však určite narazí na štyri preferované varianty na top ruletových stránkach. Niektoré prevádzkarne online hazardných hier využívajú oveľa viac možností. Tieto štyri preferované varianty sú v súčasnosti jednou z najrozsiahlejších hraných na planéte.

 • Európska ruleta
 • Americká ruleta
 • Francúzska ruleta
 • Ruleta s bonusovou ponukou

Európska ruleta

Jednou z najvýznamnejších verzií rulety je Európska ruleta Hráči môžu staviť na čísla 1-36, ako aj na červenú alebo čiernu a tiež na podivné alebo možno. Koleso tiež pozostáva z absolútneho no, ktoré je šetrné k životnému prostrediu, čo je číslo dílera a dáva mu 2,70% možnosť vyhrať všetky stávky, ak tam guľa dopadne. Táto verzia rulety je chápaná pre svoju jednoduchosť a je považovaná za jeden z najbežnejších druhov videohier.

Americká ruleta

Americká variácia rulety bola vyvinutá z európskej verzie s jednou úpravou, ktorá uprednostňovala dom. Zahŕňali vrecko s dvojitou nulou na kolese, čo zvýšilo stranu domu na 5%. V dôsledku toho majú teraz kasíno hráči menšiu šancu na výhru.

Pred hraním je potrebné skontrolovať, či ruletový stôl spĺňa európske alebo americké predpisy, aby nedošlo k zámene. Okrem toho môžu niektoré online kasína ponúkať aj tretí druh rulety.

Francúzska ruleta

Európska ruleta môže byť niekedy opísaná ako francúzska ruleta s jedným malým rozdielom. Pravidlá sú takmer rovnaké, ale ak guľa pristane na vašom čísle domu, hráči môžu získať späť päťdesiat percent svojej stávky alebo ju nechať na stole v ďalšom kole. V internetovej variácii sa riziko zvyčajne uhrádza okamžite.

Bonusová ruleta

Bonusová ruleta je online verzia americkej rulety, ktorá poskytuje hráčom bonusové ponuky za určité výsledky. Napríklad, ak sa točí päť po sebe nasledujúcich červených, hráč určite získa bonus rovnajúci sa najmenšiemu vkladu na stole za týchto päť rotácií. Videohra sa riadi pravidlami americkej rulety.

Prehľad stávok

Je dôležité myslieť na obmedzenia stávkovania pri výbere stola, do ktorého sa ponoríte, aby ste efektívne spravovali svoj bankroll. Uistite sa, že minimálna stávka je v rámci vášho plánu výdavkov a maximálna stávka umožňuje váš obľúbený stupeň ohrozenia, ako aj metódu.

Možnosti hry

Pre optimalizáciu vašej stratégie je dôležité určiť online kasína, ktoré ponúkajú funkcie, ktoré požadujete. V okolí sú rôzne variácie živej rulety, takže si zaslúži prehliadanie, aby ste objavili tú, ktorá vám najviac vyhovuje.

Inside Bets – Online ruleta

Hráči môžu uzatvárať rôzne vnútorné stávky, ktoré sú k dispozícii v rôznych druhoch.

 • Rovnako – Môžete staviť na osamelé číslo s perspektívnou odmenou 35 ku 1.
 • Rozdeliť – Hráč stavil na dve okolité políčka a získa 17-násobok svojej pôvodnej stávky.
 • Cesta – Ak chcete využiť 3 okolité čísla, umiestnite žetón na vonkajší okraj radu. Ak vyhráte, návratnosť je 1. 11.
 • Šesť línií – Hráč môže vložiť 2 cestné stávky na 6 okolitých čísel. Ak vyhrajú, výplata bude určite 5 ku 1.
 • Edge – Hráč vsadil na 4 susedné polia a určite dostane platbu, ktorá je osemnásobkom jeho pôvodnej stávky.

Ruleta online – mimo stávky

Hráči môžu tiež umiestniť mimo stávky, ktoré zahŕňajú rôzne možnosti.

 • Záťaž – Na ľavej strane stávkovej tabuľky sú 3 rozpoznateľné štvorce predstavujúce konečné výsledky 1 až 12, 13 až 24 a 25 až 36. Tento typ stávky sa nazýva dvojitá stávka a spláca sa 2/1.
 • Odtiene – ak chcete umiestniť banku na červenú alebo čiernu, s najväčšou pravdepodobnosťou na ľavú stranu stola a nájsť oba farebné štvorce. Platba za túto stávku na párny je 1/1.
 • Nepárne a tiež – Na ľavej strane stola môžete nájsť stávku, kde si hráči môžu vybrať medzi 2 políčkami – podivným a párnym. Ide o párnu stávku s 1/1 návratnosťou.
 • Nízka a vysoká – Hráči tiež vsádzajú umiestnením svojej stávky na polia 1 až 18 alebo 19 až 36. To úspešne naznačuje, že vsadili na väčší tím čísel. Stávka má odmenu 1:1.
 • Stĺpce – Ak na tri políčka na konci stávkového stola položíte banku s napísaným „”””2:1″”””, budete sa baviť s 12 číslami. Táto stávka určite pokryje celý stĺpec čísel priamo nad ňou. Ak vyhráte, dostanete odmenu 2/1.

Bonusy online rulety

Vo svete online hazardných hier sú odmeny nevyhnutné. Naše navrhované webové stránky ruletových online kasín ponúkajú celý rad popredných propagačných akcií, ktoré privedú nových zákazníkov a udržia súčasných hráčov spokojných. Bonusové ponuky sú ponúkané v rôznych druhoch, aby vyhovovali preferenciám každého.

Aby sme to objasnili, keď získate bonus v online kasíne, vo všeobecnosti je potrebné pri stávkovaní definovať, koľkokrát musíte staviť množstvo perku, aby ste si ho mohli vybrať. Pokiaľ ide o ruletové online kasína, ponúkajú sa štandardné odmeny.

enterBonusIcon

Uvítacie bonusy

Uvítací plán je marketingová ponuka kasína, ktorá má prilákať úplne nových hráčov. Dodatočne sa označuje ako bonus za registráciu. Jedným z najpravidelnejšie poskytovaných uvítacích bonusov je záloha, ktorá naznačuje, že hazardný podnik určite poskytne určité percento z počiatočnej zálohy hráča ako bonusovú ponuku.

fluent_wallet-credit-card-16-regular

Dohoda o spôsobe platby

Online kasína môžu mať promá, ktoré poskytujú výhody za používanie konkrétnych spôsobov vyrovnania na prevod peňazí. Nezabúdajte však, že pre niektoré výhody internetovej rulety nemusia niektoré platobné platformy, ako napríklad elektronické peňaženky, certifikovať.

cash

Cashback Bonus

Ak chcete získať cashback odmenu pri hraní živej rulety online, musíte byť oddaným členom ruletovej stránky. Táto akcia je výhodou pre hráčov, ktorí často trávia čas a peniaze na stránke kasína. Niekedy môže byť ponúknutá malá výhoda cashback bez požiadavky na stávkovanie.

openmoji_wheel

Bonusové zatočenia

Hráči živej rulety sa pravidelne tešia z hrania online automatov. Propagácia bezplatných zatočení je už dlhú dobu významnou odmenou podnikov v oblasti online hazardných hier. Tento typ bonusu poskytuje bezplatné zatočenia v konkrétnej hre na automate dostupnej na webovej stránke online kasína.

noDepositBonus

Bonusy bez vkladu

výhoda bez vkladu je medzi stávkovateľmi popredná, pretože poskytuje peniaze na odmenu za hranie internetovej rulety alebo rôznych iných hier prevádzkujúcich hazardné hry bez toho, aby vyžadovali akýkoľvek vklad.

persent

Zhoda vkladu

motivácia k zálohovej platbe je bežným atribútom uvítacích balíčkov ponúkaných online kasínami. Existujúci hráči však majú tiež prístup k porovnateľným promám. Bonus zahŕňa percentuálny podiel z vloženého vkladu.

Ruleta zadarmo VS ruleta so skutočnými peniazmi

Väčšina stránok internetových kasín ponúka bezplatné variácie rulety, takže nemusíte stávkovať so skutočnými peniazmi. Tieto bezplatné verzie nájdete na popredných webových stránkach prevádzkarní hazardných hier, ktoré odporúčame v skupinách ako „Ukážkový režim“ alebo „Hra zadarmo“.

Ruleta hazardný podnikový softvérový program

Keď náš tím hodnotí stránku s ruletou, venujeme veľkú pozornosť výberu poskytovaných videohier. Podporujeme len tie najlepšie kasínové stránky, ktoré spolupracujú s poprednými softvérovými operátormi. Sektor online hazardných hier má rad popredných dizajnérov a my vám odporúčame dodržiavať ich.
 • evolutiongaming

  Evolution Gaming

  špecializuje sa na kasínové stolové hry, ako je kasínový poker, blackjack a online ruleta, a nezameriava sa príliš na online automaty. Sú známi svojimi prémiovými živými dealerskými hrami vrátane online rulety.
 • netent

  NetEnt

  Hoci Development Gaming nie je známy výrobou online portov, tento biznis dostal NetEnt v roku 2020. NetEnt je populárny švédsky návrhár softvérových programov známy svojimi hrami s portami na internete, hoci navyše vyvíja esteticky veľkolepé variácie rulety na internete a iných online kasínových hier.
 • playtech

  Playtech

  Playtech je všeobecne známa a skúsená spoločnosť zaoberajúca sa softvérom pre internetové kasína. Ich stolové videohry v oblasti hazardných hier, ako je napríklad ruleta, sú známe tým, že sú veľmi príjemné a nezabudnuteľné. Ak sa rozhodnete hrať živú ruletu online v herni Playtech, môžete predvídať správne navrhnutú a príťažlivú videohru.

Záver

Hranie rulety online je vzrušujúci a bezproblémový spôsob, ako oceniť túto klasickú lotériu bez opustenia domova. Online kasína využili inovatívne technológie a veľkolepú grafiku na replikáciu radosti z hrania rulety vo fyzickom kasíne. S mnohými variáciami rulety a rôznymi možnosťami stávkovania je tu niečo pre preferencie a rozpočet každého hráča, bez ohľadu na stupeň jeho skúseností.

Online ruleta je preferovanou voľbou pre hráčov na celom svete vďaka možnosti hrať odkiaľkoľvek a možnosti vyhrať veľké sumy. Umiestnite svoje stávky, roztočte koleso a uvidíte, kde pristane digitálna guľa. Užite si vzrušenie z online rulety a možné stimuly ponorením sa do dôveryhodných stránok online kasín, ktoré poskytujú nepretržitú aktivitu.

XMas Party
Hrať
Totems Of Gold
Hrať
Shark’s Bay
Hrať
Santa’s Jackpot
Hrať
Ocean’s Treasures
Hrať
Mistress Of Pyramid
Hrať
Leprechaun’s Gold
Hrať
HalloWin
Hrať