Online Baccarat

500 € alebo 5 BTC + 180 free spiny
🔒
500 € + 150 free spiny
🔒
100% Až Do 100 € + 100 Roztočení Zadarmo
🔒
0-02-05-7529dfee90ab64cc28a9b488eda2c28707da0d71f94558129791a8c163a4e426_67a22e1df9c78fec-1

Online Baccarat

Baccarat je vzrušujúca kartová hra často zobrazovaná vo filmoch, ktorú hrajú bohatí hráči v luxusných kasínach. Pôsobí sofistikovane, hráči oblečení v smokingoch a večerných šatách uzatvárajú stávky, keď dealer rozdáva karty.

Nenechajte sa zastrašiť mystikou Baccaratu, ak si nie ste istí, ako ho hrať online. Je to zábavná a ľahko naučiteľná hra so sofistikovanejším štýlom ako zložitosťou. Môžete si ho vziať okamžite, bez ohľadu na úroveň vášho herného zážitku. S praxou sa môžete stať majstrom hry a jej vzrušujúcich odtieňov.

Wild Texas
Hrať
Jacks or Better
Hrať
Double Double Bonus
Hrať
Joker Poker
Hrať
Jacks or Better
Hrať
Deuces Wild
Hrať
Bonus Deuces Wild
Hrať
All Aces Poker
Hrať
Aces and Eights
Hrať
Aces and Faces
Hrať
Jacks or Better
Hrať
Aces and Faces
Hrať
Jacks or Better Double Up
Hrať
Casino Hold’em
Hrať
Tens or Better
Hrať
Deuces Wild
Hrať
Three Card Poker
Hrať
Three Card Poker Deluxe
Hrať
Tens or Better 1 Hand
Hrať
Tens or Better 50 Hand
Hrať
Tens or Better 5 Hand
Hrať
Tens or Better 100 Hand
Hrať
Tens or Better 10 Hand
Hrať
Joker Poker 5 Hand
Hrať
Joker Poker 100 Hand
Hrať
Joker Poker 10 Hand
Hrať
Joker Poker 1 Hand
Hrať
Joker Poker 50 Hand
Hrať
Jacks or Better 10 Hand
Hrať
Jacks or Better 1 Hand
Hrať
Jacks or Better 50 Hand
Hrať
Jacks or Better 5 Hand
Hrať
Deuces Wild 5 Hand
Hrať
Jacks or Better 100 Hand
Hrať
Deuces Wild 100 Hand
Hrať
Deuces Wild 10 Hand
Hrať
mdi_cards-spade

Ako hrať online Baccarat?

Náš sprievodca sa bude zaoberať základmi Baccarat, kasínovej kartovej hry, ktorá sa zvyčajne hrá so šiestimi alebo ôsmimi balíčkami po 52 kariet. Hra zahŕňa hráčov stávkovanie na jednu z dvoch strán alebo nerozhodný výsledok.

Pravidlá online Baccaratu

 • Balíčky kariet sa zamiešajú a umiestnia do držiaka nazývaného „topánka“, ktorý obsahuje šesť alebo viac balíčkov.

 • Nominálna hodnota očíslovaných kariet je ekvivalentná ich číselnej hodnote, zatiaľ čo hodnota kariet s farbami je nula. Hodnota esa je jedna.

 • Baccarat berie do úvahy iba najvzdialenejšiu pravú číslicu z celkového počtu.

 • Hra, ktorá vyhráva, je tá, ktorej súčet je najbližšie k deviatim.

 • Pred začiatkom hry môžete staviť na „bankár“, „hráč“ alebo remízu.

 • Potom krupiér rozdá dve karty lícom nahor na každú stranu.

 • Podľa stanovených pravidiel baccaratu môže byť rozdaných viac kariet.

 • Keď vyhráte s výhernou kombináciou, dostanete výplatu rovnajúcu sa vašej stávke.

 • Väčšina verzií baccaratu ponúka nerozhodné stávky, ktoré sa vyplácajú v pomere 8:1 alebo 9:1.

Aké sú najlepšie stratégie online baccaratu?

Hoci výhru v baccarate nemožno zaručiť žiadnou stratégiou, niektoré môžu zlepšiť vaše šance. Informácie o najefektívnejších stratégiách stávkovania nájdete tu.

Systém stávkovania Martingale

Ide o stávkovú stratégiu, pri ktorej zdvojnásobíte svoju stávku po každej prehre. Ak napríklad začnete so stávkou 1 dolár a prehráte, vaša ďalšia stávka by mala byť 2 doláre. Po každej prehre pokračujete v zdvojnásobovaní stávky, až kým nevyhráte, čo vám pomôže získať späť svoje straty a dokonca dosiahnuť zisk. Po výhre by ste mali obnoviť svoju stávku späť na pôvodnú sumu a zopakovať to.

Odporúčame začať s malou stávkou, aby ste znížili šancu na podanie nadmerných stávok, ktoré si nemôžete dovoliť. Toto je najefektívnejší spôsob, ako sa pokúsiť získať späť svoje straty.

Systém stávkovania D'Alembert

Systém D’Alembert je stávková stratégia porovnateľná so systémom Martingale. Pri sériách prehier však prichádza s menším rizikom. Ak chcete použiť systém D’Alembert, vyberte základnú jednotku nižšiu ako 5% z celého vášho bankrollu.

Ak chcete hrať baccarat online, začnite stávkou o jednu jednotku na jednu z dvoch strán. Ak prehráte, zvýšte stávku o jednu jednotku; ak vyhráte, znížte ju o jednu.

Baccarat Odds & House Edge

Šance na Baccarat sú ovplyvnené počtom použitých balíčkov a špecifickými pravidlami žrebovania. Napríklad najčastejšie hraná variácia, Punto Banco, používa osem balíčkov a má house edge 1:8.

 • Baník (1,06 %)
 • Hráč (1,24 %)
 • Remíza (14,36 %)

Možnosť Banker je vždy najvýhodnejšou stávkou na baccarat, zatiaľ čo stávka na remízu je najmenej výhodná. Aj keď variant baccaratu ponúka výplatu 9:1 pre stávku na nerozhodný výsledok, dom si stále zachováva vysokú výhodu 4,85 %.

Populárne typy online baccaratu

Existuje niekoľko najlepšie hodnotených online baccaratových hier, ktoré si môžete zahrať.

Punto Banco

Punto Banco je najčastejšie hranou baccaratovou hrou vďaka svojej rozšírenej dostupnosti, jednoduchosti a nízkej úrovni 1,06 %. Hra umožňuje hráčom vsádzať buď na “”Punto”” alebo hráčsku stranu, alebo “”Banco”” alebo bankársku stranu.

V Punto Banco existujú špecifické pravidlá pre ťahanie kariet. Ak je prvý súčet hráča päť alebo menej, musí si ťahať tretiu kartu. Bankár sa tiež riadi týmto pravidlom, ale môže si vytiahnuť tretiu kartu, ak je ich celkovo šesť alebo sedem.

Chemin de Fer

Chemin de Fer je typ baccaratu, ktorý vyžaduje 8-12 hráčov. Úloha bankára rotuje medzi hráčmi každé kolo. Bankár určí výšku stávky a ostatní hráči sa môžu rozhodnúť staviť proti nim s rovnakou sumou.

Je rýchlejšia ako tradičná verzia, ale potrebuje viac hráčov, aby sa aktívne zapojili. Vyžaduje si to šesť balíčkov kariet, čo je obzvlášť populárne vo Francúzsku.

Mini Baccarat

Menšie kasína majú tendenciu uprednostňovať mini baccarat, pretože vyžaduje menej miesta na stole. Hra oslovuje aj príležitostných stávkarov, ktorí preferujú nižšie stávky. Pri hraní online je mini baccarat navrhnutý s menším rozložením, vďaka čomu je skvelou voľbou pre mobilné zariadenia.

Pravidlá pre Chemin de Fer sú väčšinou totožné s Punto Banco. Verzia, ktorú hráte, určí rozsah výplaty pre nerozhodné stávky, zvyčajne medzi 8:1 a 9:1.

Európsky Baccarat

V niektorých scenároch ponúka európsky baccarat hráčom ďalšie možnosti, čím sa viac podobá blackjacku. Napríklad hráč a bankár si môžu vybrať, či sa postavia, alebo si potiahnu tretiu kartu, keď je ich spolu päť.

Napriek tejto doplnkovej funkcii je okraj domácej verzie európskej verzie takmer identický s americkým variantom. Okraj banky bankára sa môže pohybovať od 1,06 % do 1,17 % a 5 % provízia je stále v platnosti.

Bleskový Baccarat

Hra bleskový baccarat má ďalšiu funkciu, v ktorej sa násobiče pridávajú do maximálne piatich kariet. Ak sú tieto karty súčasťou výhernej kombinácie, hráči dostanú zvýšené výplaty bez dodatočných nákladov.

Účtuje si poplatok Lightning vo výške 20 % z celkovej stávky každého hráča, ale ponúka možnosť vyhrať obrovské odmeny s multiplikátormi, ktoré dosahujú až 8-násobok.

pin-svgrepo-com-2

Tipy pre online hry Baccarat

Pri hraní Baccarat alebo akejkoľvek inej hry je dôležité mať plán. Stanovte si jasné hranice a držte sa ich. Rozhodnite sa, koľko peňazí ste pripravení prehrať, a po dosiahnutí tohto limitu prestaňte hrať. Dajte si pauzu a vráťte sa hrať inokedy.

Ak si nie ste istí, akú stávku v kasíne uzavriete, zvážte stávku na bankárov v baccarate. Je to dobrá stávka s nízkym domom a často vyhráva viac ako kombinácia hráčov. Môžete tiež skúsiť hľadať trendy a vzory počas hry. Ak si všimnete, že jedna ruka neustále vyhráva, môžete sa pokúsiť nasledovať tento trend, aby ste dosiahli zisk. Pamätajte, že neexistujú žiadne záruky, ale sledovanie vzorov a predpovedanie trendov môže byť zábavná a zaujímavá stratégia.

Ak chcete zvýšiť svoje šance na výhru na baccarate, vyhnite sa stávkovaniu súčasne na hráča a bankára, pretože jedna strana môže vyhrať naraz. Okrem toho si môžete vyskúšať hranie variantov baccaratu ako Lunar New Year Baccarat, ktorý ponúka jedinečný herný zážitok založený na lunárnom kalendári. Nastavenie výherného limitu a výber peňazí po dosiahnutí je tiež vhodné, aby ste sa vyhli strate výhier.

Baccarat môže byť veľmi vzrušujúci, najmä ak sa zoznámite s rôznymi technikami. Je však dôležité udržať si kontrolu a držať sa svojho plánu, aby ste neminuli viac, ako ste zamýšľali. Aj to vám spríjemní hru.

Hranie mobilného Baccaratu

Online kasína Baccarat ponúkajú niekoľko herných možností so zariadeniami iPhone a Android. Baccarat môžete pohodlne hrať pomocou telefónu, ak máte internetové pripojenie.

Mobilný baccarat je skvelou voľbou pre akýkoľvek smartfón alebo tablet, pretože má jednoduché ovládanie. Svoju stávku a výšku vkladu môžete jednoducho umiestniť niekoľkými ťuknutiami na obrazovku. Všetky odporúčané stránky sú kompatibilné s okamžitým hraním a niektoré ponúkajú bezplatné natívne aplikácie.

heroicons_device-phone-mobile

Terminológia Baccarat online

Online baccarat poskytuje vzrušujúci a pútavý zážitok pre nových aj skúsených hráčov vďaka rýchlemu tempu hry a ľahko pochopiteľným pravidlám.

 • Banco

  Pojem „Banco““ sa vzťahuje na banku alebo dom v hre a stávku umiestnenú na ruku krupiéra. Dealer vždy vsádza na túto kombináciu, a hoci je o niečo väčšia pravdepodobnosť výhry ako kombinácia „Punto“, musí byť zaplatená provízia. Napriek provízii je to však stále považovaná za najinteligentnejšiu stávku v hre.

 • Bankroll

  Suma peňazí, ktorú si hráč vyhradí na hazardné hry, sa nazýva ich bankroll. Efektívne riadenie tohto bankrollu je rozhodujúce pre dosiahnutie úspechu v baccarate.

 • Burn

  Odhodenie prvých kariet topánok““ je technika používaná na zabránenie podvádzaniu v kartových hrách narušením poradia kariet. Toto je štandardný postup používaný vo všetkých kartových hrách.

 • Callman

  výraz používaný na označenie dealera v hre baccarat je zamestnanec kasína, ktorý volá hru.

 • Provízia

  Kasíno si účtuje poplatok za uskutočnenie stávky Banco, zvyčajne 5 % (zaokrúhlené v prospech kasína), niekedy však 4 %. Aby ste sa vyhli plateniu navyše kvôli zaokrúhľovaniu, snažte sa zabezpečiť, aby 5 % vašej stávky bolo možné vyplatiť pomocou kasínových žetónov.

 • Karta nadol

  je skrátený výraz pre kartu lícom nadol.

 • Face Card

  V baccarate nemajú karty ako Kings, Queens a Jacks, ktoré patria do určitej kategórie, spolu s desiatkami žiadnu hodnotu.

 • La Grande

  je francúzsky výraz pre prirodzenú kombináciu s hodnotou deväť, bežne označovanú v angličtine ako „The big one““, na rozdiel od menšej kombinácie v hodnote osem.

 • La Petite

  Francúzsky výraz pre prirodzenú ruku v hodnote osem je „Le Petit,“ čo v angličtine znamená „Ten malý.“ Je opakom jeho väčšej verzie. , ktorá má hodnotu deväť.

 • Prirodzené

  táto správa vysvetľuje, že baccaratová kombinácia pozostávajúca z dvoch kariet môže mať hodnotu osem alebo deväť. Ak je jedna z dvoch rúk prirodzená (t. j. jej hodnota je osem alebo deväť), kolo sa končí a táto kombinácia automaticky vyhráva. Do prepisu sa nepridávajú žiadne nové informácie.

 • Punto

  V baccarate sa pojem „hráč“ vzťahuje na ruku s názvom „Punto“, ktorá je opakom kombinácie „Banco“. Vo všeobecnosti sa neodporúča vsádzať na ruku „Punto“, pretože má vyššiu výhodu.

 • Topánka

  Tento box obsahuje balíčky hracích kariet, ktoré sa používajú na baccarat.

 • Standoff

  Remíza nastane, keď obe ruky majú rovnakú hodnotu. Môže to tiež znamenať podanie stávky Standoff, v ktorej hráč vsadí, že ruky budú nerozhodné. Táto stávka vypláca buď osem ku jednej, alebo deväť ku jednej.

 • Karta nahor

  výraz pre kartu lícom nahor sa nazýva „líc nahor.“

Záver

Online baccarat je pútavá a vzrušujúca hra dostupná v online kasínach. Má prepracovanú hrateľnosť a dlhoročnú históriu, ktorá sa úspešne prispôsobila digitálnemu svetu a umožnila nadšencom kasín zažiť vzrušenie z hry na ich vlastných zariadeniach.

Online kasína ponúkajú rôzne varianty baccaratu a flexibilné možnosti stávkovania, takže hráči každej úrovne si môžu vybrať svoj obľúbený herný štýl. Či už ste skúsený hráč baccaratu alebo začiatočník, túto nadčasovú klasiku si môžete vychutnať na pohodlnej a ľahko dostupnej platforme.

Online baccarat ponúka kasínový zážitok doma s pôsobivou grafikou, zvukovými efektmi a možnosťami krupiéra naživo. Vyskúšajte to v spoľahlivých online kasínach a uvidíte vzrušenie z veľkých výhier z vlastného zariadenia. Pripojte sa k stolu, uzatvárajte stávky a objavte svoj osud odhalením kariet v tejto napínavej hazardnej hre.

XMas Party
Hrať
Totems Of Gold
Hrať
Shark’s Bay
Hrať
Santa’s Jackpot
Hrať
Ocean’s Treasures
Hrať
Mistress Of Pyramid
Hrať
Leprechaun’s Gold
Hrať
HalloWin
Hrať