Online Blackjack

500 € alebo 5 BTC + 180 free spiny
🔒
500 € + 150 free spiny
🔒
100% Až Do 100 € + 100 Roztočení Zadarmo
🔒
blackjack-about-short

Online blackjack

Naša stránka ponúka rôzne verzie nadčasovej kartovej hry Blackjack. Táto hra je preferovaná na celom svete a vo všeobecnosti sa hrá v kamenných kasínach. Či už radi hráte Blackjack na počítači, mobile alebo tablete, môžete si nájsť videohru, ktorá vyhovuje vášmu dizajnu s množstvom funkcií, vedľajšími stávkami a displejom s vysokým rozlíšením. Každý z nich sľubuje, že ponúkne skutočný a zároveň príjemný zážitok z Blackjacku.

Wild Texas
Hrať
Jacks or Better
Hrať
Double Double Bonus
Hrať
Joker Poker
Hrať
Jacks or Better
Hrať
Deuces Wild
Hrať
Bonus Deuces Wild
Hrať
All Aces Poker
Hrať
Aces and Eights
Hrať
Aces and Faces
Hrať
Jacks or Better
Hrať
Aces and Faces
Hrať
Jacks or Better Double Up
Hrať
Casino Hold’em
Hrať
Tens or Better
Hrať
Deuces Wild
Hrať
Three Card Poker
Hrať
Three Card Poker Deluxe
Hrať
Tens or Better 1 Hand
Hrať
Tens or Better 50 Hand
Hrať
Tens or Better 5 Hand
Hrať
Tens or Better 10 Hand
Hrať
Tens or Better 100 Hand
Hrať
Joker Poker 5 Hand
Hrať
Joker Poker 100 Hand
Hrať
Joker Poker 10 Hand
Hrať
Joker Poker 1 Hand
Hrať
Joker Poker 50 Hand
Hrať
Jacks or Better 10 Hand
Hrať
Jacks or Better 1 Hand
Hrať
Jacks or Better 50 Hand
Hrať
Jacks or Better 5 Hand
Hrať
Deuces Wild 5 Hand
Hrať
Jacks or Better 100 Hand
Hrať
Deuces Wild 100 Hand
Hrať
Deuces Wild 10 Hand
Hrať

História blackjacku

Napriek tomu, že blackjack sa vo veľkej miere hrá na kamenných aj online kasínových stránkach, jeho pôvod zostáva dodnes témou nezhody, ako vyplýva z jeho histórie.

7. storočie – Blackjack

Príbeh v španielčine s názvom Rinconete y Cortadillo zo 17. storočia obsahuje najstaršiu známu zmienku o videohre pripomínajúcej blackjack. Niektorí si však myslia, že táto videohra mohla existovať aj skôr, možno ešte počas starých Egypťanov.

18. storočie – Blackjack

Existujú rôzne ďalšie teórie týkajúce sa začiatkov blackjacku, ale jeden z nich, ktorý sa veľmi často presadzuje, je, že prišiel z Francúzska v 18. storočí a volal sa Vingt-et-Un. Sprievodné hry s kartami, ktoré vytvoril Baxter Wray v roku 1891, zahŕňajú odporúčania na túto videohru, o ktorej hovorí, že je prominentná.

21. storočie – Blackjack

Hoci konkrétny pôvod blackjacku je nejasný, bol propagovaný vo Francúzsku a Španielsku predtým, ako sa jeho metóda dostala do kasín v USA. V USA sa to začalo označovať ako dvadsaťjeden, čo je dnes široko používaný názov pre hru. Napriek variantom zostáva osamelý balík blackjack najvýznamnejšou variáciou.

Čo je Blackjack?

V Blackjacku hráte proti dodávateľovi, aby ste získali skóre čo najbližšie k 21 bez toho, aby ste sa na to pozerali. Vyhrávate, ak je vaše hodnotenie vyššie ako hodnotenie dodávateľa. Ale ak je vaše skóre nižšie, prehrávate.

Na výpočet skóre môžete použiť matematickú hodnotu určenú pre vaše karty. Nižšie je presne uvedené, ako to funguje:

 • Eso = 1 alebo 11
 • Dva = 2
 • 3 = 3
 • Štyri = 4
 • Päť = 5
 • Šesť = 6
 • Sedem = 7
 • 8 = 8
 • Deväť = 9
 • 10 = 10
 • Jack = 10
 • Kráľovná = 10
 • Kráľ = 10

Ak chcete hrať hru, zvýšte hodnotu každej karty. Cieľom je dosiahnuť 21 bodov, čo je najvyššie možné skóre, ktoré môžete získať. Ak však prekročíte 21 faktorov, prehráte videohru, aj keď má predajca znížené faktory.

Ako funguje online blackjack?

Hra je súťažou jeden na jedného medzi vami a krupiérom online kasína. Na výber kariet sa používa softvér generátora náhodných čísel. Po odpočinku pri stole budete musieť vložiť čip a získať svoje karty. Rozhodnutia sa robia klikaním na tlačidlá. Niektoré stránky kasín vám poskytnú varovné správy, ak urobíte zlú voľbu, ako je napríklad úder 18.

Druhy blackjacku

Online kasína ponúkajú množstvo verzií videohry blackjack okrem tej typickej. Medzi nimi je uvedených niekoľko z najtypickejších.

Vzdať sa blackjacku

Hra tejto variácie sa podobá originálu, avšak s vylepšením, že v hre Blackjack Surrender sa hráč môže rozhodnúť vzdať sa, a ak tak urobí, po rozdaní prvých 2 kariet dostane späť päťdesiat percent svojej stávky.

Prechod na blackjack

V tejto hre sa hráč stará o dve ruky súčasne. Po rozdaní prvých štyroch kariet si môžu vybrať, či vymenia vrchnú kartu z každej hry, aby zvýšili svoje šance na výhru. Okrem toho existuje vedľajšia stávka nazývaná Super Suit. Vyplatí sa, ak majú prvé štyri karty hráča pár, dve sady alebo tri rovnaké.

Živý blackjack

Táto verzia umožňuje online hráčom zažiť autentický kasínový zážitok hraním proti online dealerovi v reálnom čase prostredníctvom odkazu na videoklip. Živý blackjack je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí majú radosť z počítačových hier na internete, no zároveň túžia po sociálnej angažovanosti a vzrušení z fyzického hazardu.

Atlantické mesto

Táto verzia blackjacku, ktorá vznikla v hazardných zariadeniach v Atlantic City, má niekoľko variantov z pôvodnej hry. Najmä krupiér sa môže rozhodnúť, že vstane, keď ich kombinácia dosiahne 17 a tiež môže hľadať blackjack. Okrem toho môžu hráči rozdeliť svoje karty až 3-krát.

Európsky blackjack

European blackjack je blackjack hra, ktorá využíva 2 balíčky kariet. Rovnako ako americký blackjack, ani európska verzia nepoužíva otváraciu kartu. Napriek tomu videohra obmedzuje zdvojnásobenie, pretože hráči to môžu urobiť, ak ich kombinácia dosiahne 9, 10 alebo 11. To sa líši od amerického blackjacku, kde hráči môžu zdvojnásobiť, kedykoľvek chcú.

Perfektný blackjack

V tejto verzii blackjacku za pravé peniaze môžu hráči umiestniť vedľajšiu stávku na to, či im, krupiérovi alebo obom budú rozdané dve karty rovnakej hodnoty. Ak sú počiatočné 2 karty párom rovnakej veľkosti, známym ako „najlepší“ pár, výplata môže byť až 25 ku 1.

Štandardné pravidlá blackjacku

Pred registráciou s blackjackovým stolom online je nevyhnutné preskúmať určitý trvalý príkaz. Pri objavovaní spôsobu hry je však dôležité pamätať na niektoré základné pohyby.

 • Stoj

  Pri hraní kartovej hry výraz „stoj“ znamená, že si udržíš súčasnú ruku. Môžete sa rozhodnúť stáť po získaní prvých 2 kariet alebo po zasiahnutí a prijatí jednej alebo viacerých kariet navyše. Hneď ako sa rozhodnete vstať, už za túto ruku nedostanete žiadne ďalšie karty.

 • Hit

  Ak máte karty s nízkou hodnotou a tiež sa vaša celková suma neblíži k 21, môžete si vybrať, či si z balíčka vyberiete ďalšiu kartu. Napriek tomu majte na pamäti, že sa môžete pripraviť iba na tri karty navyše a mali by ste si dávať pozor, aby ste neprekročili 21. Toto je stratégia na prenasledovanie hráčov, ktorým boli z prvej ruky rozdané karty nízkej hodnoty.

 • Double Down

  Keď zvážite svoje úplne prvé dve karty, máte možnosť zdvojnásobiť. To zahŕňa zvýšenie vašej predbežnej stávky o duál a získanie jednej pridanej karty, pričom výsledná kombinácia bude posledná hra, ktorú hráte bez ohľadu na jej celkovú hodnotu.

 • Split

  Keď získate dve karty s rovnakou hodnotou videohry, môžete ich rozdeliť do dvoch rôznych rúk. Potom predajca ponúkne ďalšiu kartu pre každú z vašich nových rúk. Ak sa však rozhodnete karty rozdeliť, musíte vložiť stávku rovnajúcu sa vášmu pôvodnému banku v druhej ruke.

 • 16 ako aj nižšie

  Zásady 16 ako aj nižšie sa vzťahujú na predajcu. To znamená, že ak má díler hodnotu 16 alebo oveľa menej, je vyzvaný, aby zasiahol.

Pokročilé pravidlá blackjacku

Ak v súčasnosti rozumiete základným pravidlám blackjacku, existujú ďalšie komponenty, ktoré sa musíte naučiť, aby ste zlepšili svoju hru. V tejto správe objavíme inovatívne pravidlá blackjacku a preferované vedľajšie stávky.

 • Vzdať sa

  Dokončili by ste hru predčasne a vzdali by ste sa len polovice svojej stávky, ak by ste neboli spokojní so svojou kartou? Prosím, majte na pamäti, že existujú dva typy opustenia: veľmi skoré odovzdanie (pred tým, než dodávateľ vyhľadá blackjack) a neskoré zanechanie (po tom, čo dealer skontroluje svoju kombináciu). Táto alternatíva je ľahko dostupná vo vybraných variantoch.

 • Soft 17

  V blackjacku sa kombinácia, ktorá obsahuje eso, nazýva mäkká, pretože môže mať dve možné hodnoty – jednu alebo 11 v závislosti od okolností. Je veľmi dôležité zapamätať si, že niektoré verzie blackjacku vyžadujú, aby dealer buď trafil, alebo stál na mäkkej 17.

 • Dokonca aj peniaze

  Zasiahnuť blackjack z prvej ruky je skvelé, no ak je krupiérova karta lícom nahor eso, môže ho mať aj on. V tejto situácii ponúkajú niektoré nové kasínové stránky možnosť voľby párnych peňazí, aby sa zabránilo potenciálnemu tlaku. To znamená okamžitú výplatu dvojnásobku vášho vkladu a koniec kola. Hoci je to oveľa lepší výsledok ako push, niektorí hráči môžu znížiť možnosť získať príležitosť na väčší výnos, ak dealerstvo nemá blackjack.

 • Poistné krytie

  Ak je eso krupiéra, môže vám byť poskytnutá alternatíva k stávke na poistenie. To je porovnateľné s výberom rovnomerných peňazí, o ktorom sme hovorili predtým. Dodáva sa však iba vtedy, keď nemáte prirodzený blackjack. Namiesto toho, aby ste dostali okamžitú platbu a ukončili kolo, podávate úplne novú vedľajšiu stávku so šancou na výplatu 2:1, že počiatočná kombinácia dealerstva je úplne prirodzený blackjack. Vedľajšiu stávku určite prehráte, ak dealerova kombinácia nie je úplne prirodzená. Kolo však bude prebiehať ako obvykle.

 • 21 + 3

  Ak podáte vedľajšiu stávku v blackjacku, môžete vyhrať hotovosť spojením svojich úplne prvých dvoch kariet a tiež zvyšovacej karty dodávateľa, aby ste vytvorili päť trojkartových Texas hold Ich karty: flush, straight, trojica, straight flush alebo zhodná trojica. Platba, ktorú dostanete, bude určite závisieť od toho, ktorú z piatich rúk máte.

 • Perfektné sady

  Toto je druh stávky, pri ktorej stavíte, že vaša prvá ruka bude pár. Množstvo, ktoré vyhráte, bude určite závisieť od toho, či získate zmiešanú súpravu (veľmi rovnaká hodnota, ale rôzne farby a obleky), farebnú súpravu (presne rovnaká hodnota a líšia sa len obleky) alebo dokonalý pár (rovnaké karty).

 • Stávka pozadu

  opisuje bežnú stávku poskytovanú hráčom čakajúcim na miesto pri online blackjackovom stole. Zahŕňa stávkovanie na ruku jedného hráča a dodržiava bežné výplatné pomery.

 • Royal Suit

  Stávka Royal Suit je trvalá vedľajšia stávka blackjacku, ktorá poskytuje možnosť výhry 5:2 pre kombinovanú formu a vynikajúcu výplatu 25:1, ak sa vám podarí získať kráľ a kráľovná z rovnakej farby.

Záver

Keďže ste objavili základný prístup, rýchle nápady a druhy blackjackových videohier, ste pripravení začať hrať.

Pozrite si prosím náš zoznam popredných online blackjackových stránok. Ak si chcete pred zábavou zacvičiť so skutočnými peniazmi, tu môžete staviť zadarmo. Porazme dealera a tiež začnime vyhrávať v blackjacku!

XMas Party
Hrať
Totems Of Gold
Hrať
Shark’s Bay
Hrať
Santa’s Jackpot
Hrať
Ocean’s Treasures
Hrať
Mistress Of Pyramid
Hrať
Leprechaun’s Gold
Hrať
HalloWin
Hrať