Progresívne hracie automaty

Jackpotové automaty, známejšie ako progresívne jackpoty, sú veľmi odlišné. Ich jackpoty nie sú vôbec fixné. Namiesto toho sa jackpot udeľuje zakaždým, keď hráč vsadí. Na rozdiel od bežných neprogresívnych automatov môžu tieto jackpoty ponúkať milióny dolárov naraz. Keď vyhráte cenu, nadbytočná suma zmizne a bonusová suma sa vráti na predvolenú hodnotu.

Postupne sa bude zvyšovať, keď sa na automat v sieti automatov bude vkladať viac stávok. Progresívne jackpoty ako Melon Madness Deluxe je možné prepojiť. To znamená, že ak viacero kasín ponúka rovnaký jackpotový slot, rovnaký jackpot bude dostupný vo všetkých kasínach, ktoré túto hru ponúkajú. Takže každý, kto hrá na tomto zozname kasín, môže vyhrať najväčšiu cenu.

Koľko dúfate vo výhru?

Prvým krokom pri určovaní, ktorý typ automatu je pre vás najlepší, je zistiť, koľko chcete vyhrať. Ak chcete na svojej stávke vyhrať určitú sumu peňazí, môžete si jednoducho prezerať katalógy komunitných automatov. Tam nájdete ten, ktorý to umožňuje. Bežné automaty môžu byť často lacnejšie ako progresívne automaty, takže si ich zamilujete. Ak chcete zarobiť množstvo peňazí, ktoré vám zmení život (a hovoríme tu o miliónoch), vašou šálkou čaju môže byť obrovský progresívny jackpot. Majte na pamäti, že progresívne jackpoty môžu stáť viac a na rozdiel od bežných automatov nie je z čoho vyberať.

Šanca na úspech

Bolo by užitočné, keby ste zvážili aj svoje šance na úspech. Jackpoty v bežných hracích automatoch majú zvyčajne rovnaké spúšťacie funkcie. Napríklad môžete vyhrať jackpot priložením 5 symbolov jackpotu na výhernú líniu. RTP je tiež dôležité, pretože vám povie, ako často pravdepodobne vyhráte. Ak ste fanúšikom progresívnych automatov, musíte hrať Sizzling Hot Free.

Jack v hrnci

Automaty s progresívnym jackpotom však môžu vyplácať svoje ceny rôznymi spôsobmi. Niektoré vyžadujú, aby ste zoradili 5 znakov. Niektorí potrebujú roztočiť bonusové kolo, iní poraziť hru s okamžitou výhrou a niektorí sú jednoducho odmenení náhodne. Vo všeobecnosti sa progresívne jackpoty vyhrávajú ťažšie, a preto sa nevyhrávajú tak často. Môžete tiež zvážiť, že váš jackpot je dostupný pre ostatných hráčov v iných kasínach. To znamená, že pred vami môže vyhrať jackpot niekto iný. To sa pri bežných hracích automatoch nemôže stať, pretože jackpot je vždy možné vyhrať.

XMas Party
Hrať
Totems Of Gold
Hrať
Shark’s Bay
Hrať
Santa’s Jackpot
Hrať
Ocean’s Treasures
Hrať
Mistress Of Pyramid
Hrať
Leprechaun’s Gold
Hrať
HalloWin
Hrať