Kto sme a čo robíme

automaty24.com logo

automaty24.com je slovenský sprievodca online kasín, automatov a hazardných hier, pričom prioritou sú hráči.

Od roku 2012 je automaty24.com dôveryhodnou webovou stránkou o hazardných hrách, ktorá poskytuje aktuálne informácie slovenským hráčom, aby im pomohla hazardovať a získať viac.
Neustále aktualizujeme a rozvíjame naše webové stránky na internete a zmenili sme z nich domov pre tých z vás, ktorí chcú z vašich online kasínových zážitkov vyťažiť maximum.

Naším hlavným poslaním je pomáhať slovenským hráčom hrať bezpečne iba v najdôveryhodnejších online kasínach. V súčasnosti si môžete zahrať viac ako 3 000 automatov a prečítať si naše tipy na profesionálne hazardné hry a recenzie kasín na stránke automaty24.com.

Naším cieľom je poskytnúť všetko od exkluzívnych bonusov, najnovších recenzií a ešte oveľa viac!
Nasledujte nás, nový úžasný obsah bude pridaný čoskoro!

náš tím

Svyatko Barczi

Svyatko Barczi

Svyatko – odborník na hazardné hry, redaktor webových stránok, hazardný hráč zo starej školy, ktorý sám čelil ére pôvodných automatov.
Svyatko má viac ako 15 rokov skúseností s hazardnými hrami, najlepšie recenzie a tipy na hazardné hry na našich webových stránkach napísal on.
Na automaty24.com Svyatko zodpovedá za kontrolu online kasín na Slovensku a vo svete, za písanie profesionálnych tipov pre hráčov a pomoc s akýmikoľvek otázkami týkajúcimi sa hazardných hier.

Zoznam obľúbených hazardných hier Svyatka:

  • Obľúbený slot: Sizzling Hot Deluxe
  • Obľúbená stolná hra: ruleta
  • Obľúbená kartová hra: Poler
  • Obľúbené online kasíno: Kasíno Kajot
  • Najvyššia výhra v online automatoch: 13 250 $
  • Najvyššia strata v online automatoch: 25 000 $

Prvý zážitok z hazardu: Spomínam si na seba ako na rizikovú osobu od detstva. Mal som 22 rokov, keď som sa prvýkrát pokúsil hrať na automatoch. V tom čase som študoval na Národnej univerzite v Bratislave a nemal som dosť peňazí na zábavu s dievčatami :). Tak som sa rozhodol skúsiť svoje šťastie a išiel do najbližšieho baru. Viete, v tom čase boli hracie automaty prakticky na každom bare, takže nebolo ťažké ich nájsť. Mal som len 10 dolárov za hazard a na bare boli originálne Turbo 27 Kajot Slot, takže som sa rozhodol hrať ihneď. Hral som tento slot dlhšie ako jednu hodinu a ja som vyšiel z baru s $ 200 vo vrecku, šťastný ako dieťa.

Myšlienky o hazardných hrách: Hazardné hry sú veľmi riskantné. Môžete vyhrať veľa peňazí a potom ich stratiť a všetko, čo dostanete. Hrajte zodpovedne a nájdite nejakú kvalifikovanú pomoc, ak máte pocit, že ste závislí od hazardných hier.

Neváhajte ma kontaktovať kontaktom na našej webovej stránke a ja vám pomôžem s akoukoľvek otázkou tak rýchlo, ako to pôjde.