Jednou z najpopulárnejších hier nielen v živých, ale aj v online kasínach sú práve 5 valcové automaty. A čo ich robí tak lákavými? Vďaka tomuto počtu valcov prinášajú hráčovi viac kombinácií a možností na výhru a práve kvôli tomuto sú po celom svete viac populárnejšie ako tie 3 či 4 valcové. Teraz máte dokonca jedinečnú príležitosť vyskúšať si 5 valcove automaty zdarma, a to priamo u nás na stránke.

História automatov s 5 valcami

Ako sme už spomínali, 5 valcové automaty postupne nahrádzajú 3 valcové, ktoré začínajú byť prežitkom, prípadne retro zážitkami pre klasikov. 5 valcov dáva viac priestoru výrobcom hier na to, aby sa pohrali s grafikou, pripravili viac špeciálnych efektov na valcoch ako aj bonusových kôl. Moderná technológia dokonca umožňuje vyrábať hry v 3D, čo prináša hráčom ešte lepšiu skúsenosť.
Hracie automaty 5 valcove zdarma vám dávajú viac možností pre ukladanie stávok a môžu ponúkať až 20 výherných línií. To je veľký benefit najmä prípade, že sa rozhodnete hrať o peniaze.

Zahrajte si svoj obľúbený 5 valcový automat zadarmo

Každému človeku vyhovuje niečo iné, a preto je výber 5 valcových automatov veľmi veľký. Hracie automaty zdarma 5 valcove môžete u nás na stránke nájsť v najrôznejších témach, farbách a podobách. Medzi najpopulárnejšie patrí napríklad Aztec Treasure, ktorý vás prenesie medzi krásne aztécke ženy a v bonusovom kole sa ich môže podariť s vašou pomocou zbaliť aj hlavnej postave, ktorá je veľmi vtipná.
Ďalšou hrou populárnou medzi hráčmi je 40 Super Hot, ktorá je novšia verzia klasických ovocných automatov so zlepšenou kvalitou a grafikou. V prípade, že sa nechcete vzdať ovocných automatov, je to pre vás skvelá voľba.
Ak máte radi peniaze, Bank Walt je rozhodne váš obľúbený 5 valcový hrací automat. Ako z názvu vyplýva, témou tejto hry je banka. Táto hra má veľa zaujímavých bonusových hier, pri ktorých viete znásobiť svoj zisk a celou hrou vás sprevádza tučný bankár, ktorý robí hru veľmi úsmevnou.
Ak máte radi autá, rozhodne vám odporúčame vyskúšať hru Boost Racers. Hra má veľmi nadčasovú, modernú grafiku a špeciálne efekty a valce v automate sa pretáčajú tak rýchlo, že sa vám z toho môže zatočiť hlava.
Ďalší populárny druh 5 valcových automatov, sú tie s historickou tematikou, ako je napríklad Legends of Greece. Ako mnoho ďalších moderných automatov, aj tento disponuje funkciou autoplay, vďaka ktorej si môžete ušetriť klikanie, keďže automat bude točiť za vás toľkokrát, koľko si nastavíte.
Všetky tieto obľúbené automaty a mnoho ďalších je vám k dispozícií zdarma. Vyskúšajte si ich a vyberte si ten správny 5 valcový automat, s ktorým vyhráte veľa peňazí a užijete si kopu zábavy.

Môžem z mobilného telefónu hrať 5 valcové hracie automaty?

Všetky tieto 5 valcové hracie automaty sú k dispozícií nielen z vášho počítača, ale aj z vášho telefónu. Môžete hrať skutočne z akéhokoľvek miesta, stačí vám len pripojenie k internetu.

Zhrnutie

5 valcové automaty sú jednou z najlepších foriem hazardnej zábavy, ktorá svet internetových kasín aktuálne ponúka. Prepracovaná grafika a až 20 možných výherných línií je rozhodne dôvod, prečo ich vyskúšať. Tieto si môžete užiť úplne zadarmo a to odkiaľkoľvek, dokonca aj z pohodlia vášho gauča.